Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
72 posty 334 komentarze

Czas ucieka...

sgosia - Wśród rzeki zła szukam dobra, które jest w nas.

Rozważania osoby z „psychologicznymi trudnościami”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdy przeczytałam dzisiaj wiadomość o udaremnieniu przez ABW próby zamachu na konstytucyjne władze Polski, to pomyślałam, że widać nie tylko „prawicowe oszołomy” cierpią na „psychiczne trudności”.

Widać i służby specjalne się od nas zaraziły i to z JAKIM skutkiem!

Już na początku listopada zaczęli czuć objawy tych trudności i udało się złapać ZŁOCZYŃCĘ, który organizował oddział zbrojny, zbierał  materiały wybuchowe, zapalniki, broń, ponad 1000 sztuk amunicji, hełmy oraz specjalnie spreparowane tablice rejestracyjne, po to by wysadzić w powietrze łaskawie nam panujących.

Wybaczcie, ale moje „trudności psychiczne” są widać jeszcze nie do końca rozwinięte, bo gdy czytam te rewelacje, to dziwnie pobrzmiewa mi w uszach „Wstęp do bajek” Krasickiego – „wszystko to być może; prawda; jednakże ja to między bajki włożę.”

Śmieją się z tych, którzy podejrzewają, że mogło dojść do zamachu w Smoleńsku, a sami każą nam wierzyć, że jakiś Krakus (pewnie okaże się jeszcze, że zwolennik PiS, lub członek ONR, czy WszechPolaków)  postanowił dokonać tak spektakularnego zamachu i to w tak dogodnym dla władz momencie, bo w ten sposób da się pokryć i dywagacje na temat Smoleńska i odejście Pawlaka i nieudolne rządzenie…., bo mamy teraz nowych MĘCZENNIKÓW.

 

//wiadomosci.onet.pl/kraj/abw-i-prokuratura-ujawniaja-kulisy-planowanego-zam,1,5309385,wiadomosc.html

KOMENTARZE

 • Świetny komentarz!!!
  Komuna goni w piętkę. A za nią młodzi wykształceni z wielkich miast :))).
 • @polipid 11:40:26
  He, he szaleństwo jest zaraźliwe - pozazdrościli nam zamachu i ...mają lepszy - swój!
 • Podejrzany jest w okolicy znanym
  reakcjonistą i klerykałem, ponieważ uwielbia całować plebana po rękach, czego to nie czyni, bo w jego wsi nie ma kościoła ani plebana.

  To jest mniej więcej ten sam poziom...

  Brunon K. wprawdzie nie chciał dokonać zamachu, ale możemy być spokojni, że ABW by go namówiło...

  Nam pozostaje duma, że nasze służby były w stanie udaremnić zamach, który same organizowały. Poczułem się bezpieczniej...

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA ŚWIATA

  Kardynał...

  Sześćdziesiąt lat temu – w 1953 roku polityczna sytuacja w Europie była bardzo napięta. Trwała zimna wojna, a w krajach rządzonych przez komunistyczny totalitaryzm Kościół katolicki był prześladowany. czytaj więcej

 • INNE

  Kto ratuje jedno istnienie...

  Z prośbą o pomoc dla Adama zwróciła się do mnie znajoma. Wiem, że wielu z tych potrzebujących, chętnie dałoby się wsparcie, ale niestety nie jesteśmy Rockefellerami... czytaj więcej

 • MEDIA

  Nawet Holender...

  Jak wszyscy, którzy czytają mój blog, wiedzą jestem wg prof. Brzezińskiego „osób z psychologicznymi trudnościami”, bo nie wykluczam możliwości zamachu w Smoleńsku w 2010 r. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej