Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
72 posty 334 komentarze

Czas ucieka...

sgosia - Wśród rzeki zła szukam dobra, które jest w nas.

Króluj nam Chryste

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj Święto Chrystusa Króla Wszechświata.

Od dłuższego czasu trwają starania o intronizację Jezusa jako Króla Polski. Warto przeczytać w tygodniku "Idziemy" ciekawy wywiad z abp Józefem Michalikiem, w którym wyjaśnia ks. Henrykowi Zielińskiemu, dlaczego Kościół w Polsce nie chce intronizacji Chrystusa na króla Polski.

Jezus jest Królem naszych serc, dlatego  poniżej przypominam modlitwę kard. Adama Józefa Sapiehy z 1927 r.

O Jezu, Władco serc naszych i Królu wieków nieśmiertelny, przyrzekamy Ci uroczyście, że przy tronie Twoim i przy Osobie Twojej wiernie stać będziemy. Przyrzekamy Ci, że nieskalanego sztandaru Twojego nie splamimy, że chorągwi Twojej nie zdradzimy ani niedowiarstwem, ani sekciarstwem, ani żadnym odstępstwem. Ślubujemy Ci, że w wierze świętej katolickiej aż do śmierci wytrwać pragniemy.
Niech dzieci nasze piszą na grobach naszych, żeśmy się nigdy Ciebie, Jezu Królu, i Twojej Ewangelii nie wstydzili.
Króluj w sercach naszych przez łaskę.
Króluj w rodzinach przez cnoty rodzinne.
Króluj w szkołach przez prawdziwie katolickie wychowanie.
Króluj w społeczeństwie przez sprawiedliwość i zgodę wzajemną.
Władaj wszędzie, zawsze i bezustannie. Niech sztandar Twój powiewa nad nami wszystkimi, a Królestwo Twoje niechaj ogarnie całą naszą ziemię! Amen.


Warto też przypomnieć pieśń, która jest jakby hymnem ministrantów.

KOMENTARZE

 • Ciekawość to pierwszy krok do... wiedzy (wroga organizacji religijnych – stąd straszono piekłem...)
  Aby się eksponować, oddziaływać na innych, to trzeba posiadać odpowiednią wiedzę...


  www.o2.pl / www.sfora.pl | Piątek 14.10.2011, 08:16
  TO WULKANY DAŁY NAM ŻYCIE
  Bez nich nie mielibyśmy czym oddychać.
  Atmosfera Ziemi zawdzięcza wulkanom wielką ilość tlenu, który umożliwił rozwój życia – informuje "Rzeczpospolita".
  To wniosek z badań francuskich naukowców z Institut des Sciences de la Terre w Orleanie, którzy uważają, że kiedy 2,5 mld temu z praoceanu wyłoniły się lądy, pierwotna atmosfera przestała składać się tylko z metanu i dwutlenku węgla.
  Dzięki erupcjom wulkanicznym do atmosfery dostały się gazy z dwutlenkami siarki, z których uwalniał się właśnie tlen. Z kolei jony siarki rozpuszczalne w wodzie umożliwiły rozwój cyjanobakterii.
  Rezultatem było natlenianie atmosfery i wody na wielką skalę oraz rozwój prymitywnych organizmów - wyjaśnia gazeta.
  Dr Fabrice Gaillard uważa, że podobne procesy mogły zachodzić też na innych planetach, co może wyjaśniać zagadkę obecności w ich atmosferach tlenu. | AJ

  www.o2.pl / www.sfora.pl | Czwartek 06.10.2011, 07:08
  TAK POWSTAŁO ŻYCIE NA ZIEMI. DZIĘKI KOMETOM
  Przyniosły wodę.
  Kometa Hartleya zawiera wodę w składzie przypominającą wodę naszych oceanów. To może dowodzić, że woda została przyniesiona na Ziemię właśnie przez komety - donosi BBC.
  Teleskopowi Herschela udało się zmierzyć na komecie Hartleya ilość deuteru, izotopu wodoru. Okazało się, że zawiera ona o połowę mniej tego izotopu niż dotychczas badane komety. Podobną ilość deuteru zawierają oceany.
  Po raz pierwszy odkryliśmy tę zależność. To może zupełnie zmienić teorię na temat powstania życia na Ziemi. Według obecnej teorii wodę na naszą planetę przyniosły asteroidy. Jednak teraz już wiemy, że to właśnie komety przenoszą większe ilości wody niż kosmiczne skały - mówi Ted Bergin z Uniwersytetu Michigan.
  Na początku Ziemia była suchą i skalistą planetą. Naukowcy przypuszczają, że woda pojawiła się na niej po zderzeniu z kometą.
  Uczeni chcą teraz sprawdzić skład innych komet, by potwierdzić swoją teorię. | BB

  www.o2.pl / www.sfora.pl | Wtorek 16.02.2010, 17:01
  TEN METEORYT POWIE NAM SKĄD SIĘ WZIĘŁO ŻYCIE
  Powstał zanim narodził się Układ Słoneczny.
  Meteoryt Murchinsona spadł w Australi w 1969 roku. Od tego czasu nieustannie badają go naukowcy. Postęp w nauce sprawia, że wiemy o nim coraz więcej. Naukowcy twierdzą, że zawiera on miliony związków węgla i substancji organicznych, z których mogło powstać życie - informuje bbc.co.uk.
  Dwa lata temu naukowcy holenderscy, brytyjscy i amerykańscy odkryli w nim pozaziemskie aminokwasy białkowe, które stały się podstawą dla teorii, że życie na Ziemię przybyło z kosmosu.
  Teraz, po raz pierwszy, naukowcy wykorzystali do badań meteorytu spektrometrię masową wysokiej rozdzielczości. Nie szukali też konkretnych związków, lecz starali się policzyć, ile ich jest.
  Jesteśmy naprawdę bardzo podekscytowani. Kiedy po raz pierwszy badałem meteoryt i zobaczyłem jego złożoność, byłem zdumiony - stwierdził Philippe Schmitt-Kopplin z Institute for Ecological Chemistry w Niemczech.
  Naukowcy policzyli już 14 tys. różnych związków wchodzących w jego skład. Ich zdaniem mogą ich być jednak miliony.
  To świadczy o tym, że złożoność chemiczna powstającego Układu Słonecznego była o wiele większa niż ta, która występuje na Ziemi - twierdzą naukowcy.
  Zdaniem naukowców meteoryt powstał zanim uformowało się Słońce, ok. 4,65 miliarda lat temu. Zbierał więc materiał krążący w pierwotnej chmurze materii, z której ukształtował się Układ Słoneczny.
  Dr Schmitt-Kopplin ma nadzieję, że wyniki ich prac pozwolą ustalić skąd wzięło się życie na Ziemi.
  Myślę, że wiele osób prowadzących badania w tej dziedzinie mając dostęp do wyników naszych badań może wysnuwać dalsze hipotezy i jedną z ich potwierdzić. Skąd się wzięliśmy i co się działo wcześniej? Wszyscy zadajemy sobie to pytanie - mówi bbc.co.uk dr Schmitt-Kopplin. | WB

  www.o2.pl / www.sfora.pl | Wtorek 01.03.2011, 14:08
  TO JUŻ PEWNE: BEZ ASTEROID NIE BYŁOBY ŻYCIA NA ZIEMI
  Dostarczyły wodę, cząsteczki aminokwasów i amoniak.
  Asteroidy, które uderzały w Ziemię przed miliardami lat, były kosmicznymi posłańcami, którzy dostarczali na naszą planetę wszystkie niezbędne substancje potrzebne do życia, począwszy od wody, a skończywszy na "cegiełkach życia" prostych aminokwasach.
  Dostarczyły także jeden z budulców tych cegiełek - amoniak - informuje scientificamerican.com.
  Naukowcy z Arizona State University zdobyli kolejny dowód na to, że kosmiczny gruz dostarczył na naszą planetę biologicznych prekursorów. W meteorycie znalezionym na Antarktydzie - GRA 95229 - odnaleźli amoniak.
  Amoniak to jeden ze składników tzw. zupy pierwotnej, z której miało narodzić się życie. Stanowi on źródło azotu, który jest kluczowym składnikiem wielu biomolekuł, w tym DNA i aminokwasów.
  Sandra Pizzarello wraz kolegami z uniwersytetu, podgrzała fragment GRA 95229 i poddała go wysokiemu ciśnieniu. W ten sposób naukowcy starali się odtworzyć warunki, jakim został poddany kosmiczny okruch w chwili zderzenia z Ziemią.
  Okazało się, że meteoryt zaczął wydzielać z siebie amoniak. To zdaniem Pizzarello dowód, że "kosmiczny rodzic" meteorytu - asteroida, z której pochodził musiała być go pełna w chwili zderzenia z Ziemią.
  Z ostatnich badań geochemicznych wynika, że wczesna atmosfera Ziemi nie zawierała amoniaku, musiał on więc pochodzić z zewnątrz, by rozwinęło się życie. To badanie to potwierdza - stwierdziła Pizzarello. | WB

  www.o2.pl / www.sfora.pl | Poniedziałek 24.10.2011, 18:20
  TO TUTAJ POWSTAŁO ŻYCIE NA ZIEMI. WSKAZALI MIEJSCE
  Tylko tam były idealne warunki.
  Wulkany błotne w Isua, w południowo-zachodniej Grenlandii to miejsce, gdzie mogło powstać życie na Ziemi - informuje physorg.com.
  Orzekł tak międzynarodowy zespół naukowców z Laboratoire de Geologie de Lyon, który wyjaśnia w swoim raporcie, że prawie 4 mld lat temu właśnie grenlandzkie wulkany wyrzuciły na powierzchnię Ziemi minerały niezbędne do rozwoju organizmów żywych. Chodzi o serpentynity odkryte właśnie w formacjach skalnych sprzed 3,8 mld lat.
  To one pozwoliły na stabilizację aminokwasów w kwaśnym środowisku w pobliżu źródeł hydrotermalnych.
  Wcześniej nie było to możliwe mimo dużej ilości wodoru, metanu i amoniaku, które również potrzebne były do powstania prymitywnych form życia - wyjaśnia portal. | AJ

  www.o2.pl / www.sfora.pl | Czwartek [14.04.2011, 06:42]
  TU ZACZĘŁO SIĘ ŻYCIE NA ZIEMI. PRZEŁOMOWE ODKRYCIE
  Tak rozpoczęła się ewolucja?
  W skałach nieopodal jeziora Torridon znajdującego się w północno-zachodniej Szkocji odnaleziono skamieliny wielokomórkowych organizmów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mają o 500 mln lat więcej niż powinny- informuje rp.pl.
  To prawdziwa sensacja. Do tej pory sadzono, że życie i ewolucja rozpoczęły się na Ziemi około 3 mld lat temu - w oceanach. A pierwsza roślinność rozpoczęła pokrywać powierzchnię lądów około 500 mln lat temu. Znalezisko z okolic szkockiego jeziora świadczy jednak o tym, że stało się to miliard lat temu.
  Na dodatek, znalezione organizmy nie były prostymi mikrobami, lecz wielokomórkowymi organizmami, które rozmnażały się płciowo. Miały rozwinięte struktury komórkowe, tj. jądro, mitochondria i chloroplasty.
  Zdolność do rozmnażania płciowego daje organizmom możliwość uzyskiwania większej różnorodności potomstwa, a to oznacza, że organizmy mogą szybko ewoluować.
  Według uczonych z Oksfordu i angielskiego Uniwersytetu Sheffield oraz Boston College, którzy dokonali tego odkrycia, to właśnie owe organizmy znad szkockiego jeziora mogły dać początek całej roślinności na naszej planecie. | WB

  www.onet.pl | 22.08.2011 r. RC / dailymail.co.uk
  NAUKOWCY ODKRYLI NAJSTARSZE FORMY ŻYCIA
  Eksperci dowodzą, że odnaleziono najstarsze, skamieniałe formy życia. Odkrycia dokonali brytyjscy i australijscy badacze w regionie Pilbara w zachodniej Australii. Skamieniałe bakterie liczą sobie prawie trzy i pół miliarda lat - donosi dailymail.co.uk.
  Bakteria żyła w gorącym środowisku wulkanicznym, w którym nie było tlenu - twierdzą badacze.
  - We wczesnym etapie rozwoju Ziemi, kiedy tlen był jeszcze rzadki, życie znalazło inny sposób na przetrwanie - przekonuje dr David Wacey z Uniwersytetu Zachodniej Australii, który przewodniczył grupie badaczy.
  - Umiejętność oddychania związkami siarki jest jednym z najwcześniejszych stadiów rozwoju życia na naszej planecie - dodaje naukowiec.
  Skamieniałości zostały odkryte na jednej z najstarszych plaż świata. Zdaniem badaczy, jeśli odkrycie się potwierdzi, bardziej prawdopodobne stanie się znalezienie życia na Marsie - informuje dailymail.co.uk. | (PG)


  www.o2.pl / www.sfora.pl | Wtorek 09.08.2011, 18:12
  ZIEMSKIE DNA JEST Z KOSMOSU. SĄ DOWODY
  Niektóre składniki łańcucha DNA powstały w przestrzeni kosmicznej i zostały przyniesione na Ziemię przez meteoryty. Takiego niezwykłego odkrycia dokonali naukowcy z NASA.
  Elementy, które wchodzą w skład DNA były już znajdowane w kosmicznych skałach, które wylądowały na naszej planecie. Jednak do tej pory uczeni myśleli, że były to zwykłe zabrudzenia pochodzące z Ziemi.
  Teraz dokładnie zbadano blok lodu z Antarktydy oraz glebę z Australii, na które spadły meteoryty. Okazało się, że w próbkach nie było związków, które odkryto w pozaziemskich obiektach. Nie ma więc mowy o zabrudzeniu - donosi foxnews.com.
  Oprócz tego w meteorytach naukowcy odkryli śladowe ilości trzech cząstek związanych z kwasami nukleinowymi, wchodzącymi w skład DNA.
  Te cząstki to puryna, 2,6-diaminopuryna oraz 6,8-diaminopuryna. Przy czym dwie ostatnie mają taką samą strukturę jak te nukleinowe ale bardzo rzadko występują w ziemskiej biologii. To zdaniem naukowców kolejny dowód na to, że nie powstały na Ziemi - informuje foxnews.com.
  Dodatkowo pracownicy NASA zauważyli, że odkryte w meteorytach związki - zarówno organiczne jak i nieorganiczne - powstały w wyniku niebiologicznych reakcji.
  W laboratorium udało nam się uzyskać identyczny zestaw nukleinowy używając cyjanowodoru, amoniaku i wody. To pozwala nam sądzić, że odkryte przez nas elementy DNA powstały w asteroidach - twierdzi szef zespołu naukowców Michael Callahan. | BB

  www.o2.pl / www.sfora.pl | Niedziela 18.09.2011, 11:19
  TAJEMNICZY "DRUGI KOD" W DNA. TO TAK SIĘ ROZWIJAMY
  Nie wszystko mamy zapisane w genach.
  To nie geny odpowiadają za reakcję organizmu na gwałtowne zmiany środowiska – donosi msn.com.
  Naukowcy z Salk Institute for Biological Studies dowodzą, że to dodatkowe biochemiczne instrukcje ukryte w kodzie DNA mogą przyspieszać rozwój i ewolucję organizmów.
  Eksperyment przeprowadzono na jednym gatunku roślin o nazwie Arabidopsis thaliana (to odpowiednik szczurów laboratoryjnych w świecie roślin). Okazało się, że reakcja rośliny na zmiany środowiska - np. przez rozmiar kwiatów - w ogóle nie wynika z jej genów.
  Naukowcy twierdzą, że ten odpowiedzialny za szybką adaptację pozagenetyczny mechanizm może dotyczyć też innych innych organizmów, w tym ludzi.
  Nie wszystko jest zapisane w genach. Ten ukryty kod DNA jest bardzo elastyczny i szybko reagujący na zewnętrzne warunki. To może też wpływać na to jak się rozwijamy – mówi prof. Joseph Ecker. | AJ


  www.o2.pl / www.sfora.pl | Wtorek 06.09.2011, 12:33
  NASI PRZODKOWIE BYLI DUŻO MĄDRZEJSI NIŻ MYŚLISZ
  Technologiczna rewolucja sprzed milionów lat.
  Homo erectus, prekursor człowieka współczesnego, używał kamiennych narzędzi 300 tys. lat wcześniej, niż wynikało to z dotychczasowych ustaleń – pisze "Nature".
  Z ostatnich badań wynika, że gdy 1,8 mln lat temu w Dmanisi Homo erectus ciągle jeszcze używał prymitywnych pięściaków, na terenie dzisiejszej Kenii były już w użyciu kamienne siekiery i groty.
  To duży skok technologiczny. Ale nadal nie wiemy dlaczego Homo erectus nie zabrał tych narzędzi do Azji - powiedział Dennis Kent z Rutgers University.
  Homo erectus pojawił się około 2 mln lat temu. Rozprzestrzenił się w Azji i Afryce. Zniknął około 70 tys. lat temu.
  Badania prowadzono w Kenii, w pobliżu jeziora Turkana w Wielkiej Dolinie Ryftowej, która była kolebką wielu wczesnych gatunków należących do człowiekowatych.
  Jak dotąd najstarsze narzędzia aszelskie znaleziono w Etiopii (wiek ok. 1,4 mln lat p.n.e.) i w Indiach (1,5-1 mln lat p.n.e.). | TM


  Filmy o religijności, organizacjach (tzw.) religijnych...
  http://www.youtube.com/watch?v=-1bDd-pceF4&feature=related
  http://www.youtube.com/watch?v=dAKdqc2AGOE&feature=feedrec_grec_index


  RACJONALNE MYŚLI, ANALIZY, WNIOSKI (kompentium mojego pisma www.wolnyswiat.pl )(cz. 1)
  http://www.wolnyswiat.pl/11h5.html

  O religijności, org. tzw. religijnych... http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?t=210&sid=7d9b0bf3c014fd53900424c5c483c703
 • Jeśli celem jest Intronizacja Chrystusa na króla Polski...
  Większość Polaków musi to zrozumieć i najpierw przeprowadzić ją w swoim sercu, czyli wyrazić na to zgodę. Intronizacja dokonana oficjalnie przez Polaków będzie tylko ukoronowaniem tego wyboru chrześcijan.
 • @space
  Zacytowałeś abp Michalika. Wydaje mi się że w tej sprawie MUSIMY się podporządkować hierarchom.
 • @sgosia ....Króluj nam Chryste
  Czyli, jakby ....zwyczjnie:
  Zawsze i Wszędzie !
  (5*)
 • @Redaktor1966
  Wszystko to nie wyklucza istnienia Boga. Bo zawsze można zapytać skad się wzięły komety?
 • @space
  Dal mnie nie jest celem intronizacjia Chrystusa na Króla Polski, bo Jego królestwo nie jest z tego Świata.
 • @tfur-ja
  Właśnie zawsze i wszędzie. :)
 • @
  Nie dziwię się że Michalik nie chce intronizacji Jezusa Chrystusa.

  Jeśli chodzi o Natanka to każdy kto myśli logicznie musi stwierdzić jedno. Gdyby on niszczył kościół poprzez tworzenie rozłamu i zamieszania to lewactwo, ale i nie tylko lewactwo inspirowane przez masonerię cytowało by go od rana do nocy. W telewizji widzidzielibyśmy go codzienie itd.

  Niech każdy pomyśli logicznie zawsze gdy bierze pod uwagę kwestię Natanka, Lefebrystów itd
 • @west
  Jeśli działają dla dobra kościoła
 • @sgosia
  Jakbyś uważała dzisiaj na Mszy Św - 2-gie czytanie -, to byś się przekonała, że Jezus będzie obejmował kolejno zwierzchnictwa na Ziemi, a więc powinien także stać się królem Polski. Więc jest to jednym z celów i tak się stać musi.
 • @sgosia
  1 Kor 15,20–26.28 Królestwo Boże

  Czytanie z Pierwszego Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian

  Bracia:
  Chrystus zmartwychwstał jako pierwszy spośród tych, co pomarli. Ponieważ bowiem przez człowieka przyszła śmierć, przez człowieka też dokona się zmartwychwstanie. I jak w Adamie wszyscy umierają, tak też w Chrystusie wszyscy będą ożywieni, lecz każdy według własnej kolejności. Chrystus jako pierwszy, potem ci, co należą do Chrystusa, w czasie Jego przyjścia. Wreszcie nastąpi koniec, gdy przekaże królowanie Bogu i Ojcu i gdy pokona wszelką Zwierzchność, Władzę i Moc.
  Trzeba bowiem, ażeby królował, aż położy wszystkich nieprzyjaciół pod swoje stopy. Jako ostatni wróg zostanie pokonana śmierć. A gdy już wszystko zostanie Mu poddane, wtedy i sam Syn zostanie poddany Temu, który Synowi poddał wszystko, aby Bóg był wszystkim we wszystkich.
 • @Space
  14 kwietnia 1982 roku Królowa Pokoju mówiła do widzących w Medjugorie - „Musicie wiedzieć, że Szatan istnieje. Kiedyś stawił się przed tronem Boga i prosił o pozwolenie na kuszenie Kościoła przez pewien okres czasu, z zamiarem zniszczenia go. Bóg pozwolił Szatanowi na wystawianie Kościoła na próbę przez jeden wiek, ale dodał: ‘Nie zniszczysz go!’. Ten wiek, w którym żyjecie, jest w mocy Szatana, lecz kiedy urzeczywistnią się tajemnice, jakie wam powierzyłam, jego moc zostanie zniweczona. Już teraz zaczyna tracić swoją władzę i dlatego stał się bardziej agresywny: niszczy małżeństwa, wznieca waśnie, także między osobami konsekrowanymi, doprowadza do opętania, prowokuje morderstwa (…)”

  Te objawienia wiele mogą tłumaczyć. Słowa ks. Natanka są często cytowanie i wyśmiewane przez media. Nie robi on niczego dobrego dla jednosci Kościoła. Zwróć uwagę na słowa abp. Michalika:

  „Królestwo Boże nie przyjdzie dostrzegalnie… ono pośród was jest” (Łk 17, 20n). Promowana zaś przez jakąś grupę ludzi idea zbyt mocno została upolityczniona. Ponadto od dawna promujemy ideę wewnętrznego poświęcenia się Sercu Jezusowemu i Chrystusowi Panu, aby pogłębiać wiarę związaną z życiem, koncepcja zaś intronizacji Chrystusa, w zaproponowanej przez wspomniane środowisko wersji, spłyca głębię teologii o królowaniu Chrystusa na ziemi.

  Nikomu nie udało się zrobić niczego dobrego dla wiary katolickiej stajac przeciw KK. Zawsze kończyło się to rozproszeniem odłamowców, lub schizmą.
 • @Redaktor1966
  Tak wiec ty wierzysz w ewolucje, ze z niczego powstalo wszystko.

  Musze powiedziec, ze ze wszystkich religi, ta jest najmniej fascynujaca.

  Ja nigdy w malpach, kamieniach..., nie wiedzialam moich przodkow.

  Zadam ci kilka pytan:
  1. w jaki sposob 'nauka' okresla czas znalezisk? Skad 'naukowcy' wiedza, ze cos ma tyle milionow lat?
  2. w jaki sposob Wielki Kanion w USA?
  3. dlaczego znaleziono wielkie muszle w gorach np. ameryki poludniowej?

  Ale NAJWAZNIEJSZE pytania np.,skad wziely sie:
  * normy?
  * moralnosc?
  * prawda?
  * logika?
  Teoria ewolucji, na te pytania nie ma odpowiedzi.
 • @bar-bara
  Masz rację. Jeśli wszystko powstało z chaosu, to skąd się wziął porządek, który rządzi naturą, ...... i tylko ludzie bałaganią.
 • @sgosia
  Ja mowie tylko to co wiem ze Slowa Boga-Jezusa Chrystusa, ktory z woli Boga jest moim Panem.

  Biblia wyjasnia wszystko, TEORIA (to nie fakt) ewolucji nie wyjasnia niczego!

  Prawdziwi naukowcy wykazuja klam ewolucjonistom.

  Polecam na poczatek:
  filmy tlumaczone na polski: Dr. Hovinda.
  http://www.youtube.com/watch?v=NCJsLAzGNZA
  Mozna tez je kupic i podarowac komus (szczegolnie dziecku, bo w szkolach ucza ewolucji), mysle, ze sa tanie, ca. 10 zl, chyba mozna zamowic przez internet.

  Jest inny specjalista dr. Gentry (z synem), ktory udowodnil, ze granit nie powstawal miliony lat, lecz krotko. A wiec udowodnil klamstwo ewolucjonistom! Nie wiem, czy jego filmy sa przetlumaczone na polski.
  Sa tez inni, jesli ktos zna angielski polecam szukanie na google.

  Ewolucja to stek KLAMSTW, a uczy sie tego dzieci w szkolach.

  A poniewaz szkoly sa "darmowe" ( z naszych podatkow), wiec nie mozemy jako rodzice powiedziec: nie uczcie dzieci klamstw!

  Ja moim dzieciom pokazalam wszystkie filmy dr.Hovinda.
  Moje dzieci wiedza, ze 'naukowcy' klamia, ale wiedza tez, ze prawdziwi naukowcy calkowicie zgadzaja sie z Boiblia, potwierdzaja DOWODAMI naukowymi Biblie!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej