Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
72 posty 334 komentarze

Czas ucieka...

sgosia - Wśród rzeki zła szukam dobra, które jest w nas.

Różne traktowanie przemarszów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Poznaniu właśnie trwa Marsz Równości, a wcześniej Obóz Narodowo-Radykalny zorganizował pikietę "W obronie wartości tradycyjnej rodziny".

Jak widać można było zorganizować i w Warszawie wszystko tak, by pikieta Kolorowych przeciwko Marszowi Niepodległości została rozwiązana zanim ten marsz się rozpoczął, trwała przecież od 12.00.

Takie rozwiązanie nie generowałoby niepotrzebnych napięć.

Jak widać dal Kolorowych można walczyć o możliwość przemarszu, dla kilkutysięcznej manifestacji polskich patriotów – nie.

Pusty śmiech wywołuję też u mnie obrazki „aresztowanego” dosłownie Marszu Równości, który posuwa się ulicami Poznania szczelnie otoczony policją (a moze w policji jest tylu "teczowych"), gdy przypomnę sobie marsze w Warszawie, gdzie nie tylko nie było ochrony dal idących tam ludzi, ale jeszcze policja, jak mogła tak blokowała trasy:

- parady rekonstrukcyjnej - zmieniając jej trasę)

- Marszu Niepodległości – najpierw nie dając mu ruszyć z miejsca, potem zmuszając do zmiany trasy, wreszcie po prowokacjach szarżując na bezbronny tłum i rozwiązując zgromadzenie.

 

Myślę, ze to przedstawiciele patriotów, ludzi myślących konserwatywnie i normalnych rodzin powinni teraz zrobić wielki marsz, w którym domagaliby się RÓWNYCH PRAW dla siebie.

KOMENTARZE

 • @sgosia
  Też zauważyłem nierówne traktowanie różnych marszów przez władze. Tu porównałem Marsz Niepodległości do Parady gejów i lesbijek: http://gps65.nowyekran.pl/post/37649,marsze-parady-pochody
 • kom
  faktycznie czas zacząć walczyć o równouprawnienie.
 • @Czarny Borys
  Smutna prawda, ale i tak nic to nie zmieni
 • @GPS.65
  Czytałam, tylko nie komentowałam. jak widać historia się powtarza i kto tu powinien walczyć o równość?
 • @west
  Kuriozum - mniejszość ma większe prawa niż NARÓD.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej